A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   Sitemap  
AllStarPics Statistics
Galleries:
Pictures:
Comments:
22,386 [NEW]

You are here: Pics  >  Altuna Sejdiu Pics (1,864 pics of Altuna Sejdiu)

Altuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna SejdiuAltuna Sejdiu

Altuna Sejdiu Pics

Altuna Sejdiu
VIEWS:107,436
  VOTES:21
star rating
RATE   Yes No

Altuna Sejdiu Snapshot


First Name
Altuna

Last Name
Sejdiu

Birthday
1985-07-05

Zodiac Sign
Cancer

Gender
Female

Build
Slim

Eye Color
Green

Hair Color
Blonde

Ethnicity
White

Relationship Status
Married

Profile Bio Text
Vendlindja: Shkup Mosha: 26 Vjeç Ditelindja: 14 Korrik 1985 Shenja e Horoskopit: Gaforrja Altuna Sejdiu është një këngëtare maqedonase dhe ka filluar karrieren e saj ne moshen 15 vjeçare. Ajo me këngët e saj ritmike është bërë shumë shpejt e pëlqyer në Kosovë, Maqedoni dhe ne Shqipëri. Joshese edhe pse servir performancen e nje vajze te forte, Tuna ka krijuar imazhin skenik te vajzes çapkene. U be e njohur me kengen Machomen me te cilen u shpall fituse e festivalit Nota-fest ne Shkup. Eshte bija e sportistit me te njohur ne historine shqiptare, Shaban Sejdiut nga fshati Bllac i SHkupit. Këngëtarja e njohur per disa histori dashurie që i ka bërë publike, ka vendosur ti jap fund beqarisë. Më 4 prill 2010 ajo u martua me Rilind Rekën. Personi fatlum është djali i ambasadorit të Maqedonisë në misionin e BE-së në Bruksel, Blerim Rekës. Gjatesia: 1.70 Pesha: 60 Ngjyra e syve: e gjelbert Ngjyra orgjinale e flokeve: bjonde.

Height
66

Weight
60

Birthplace
Shkup, Maqedoni

Nationality
Kosovar

Age
33

Has Detailed Data (76)
1

Altuna Sejdiu Picture Gallery
Share This on the Web


Posted by mortgage loans

Posted over a year ago

This is understandable that money makes people free. But what to do when one has no money? The only one way is to get the mortgage loans and just bank loan.
Posted by saffi

Posted over a year ago

ju jeni kengtarja me e bukur qe j preferoj,te deshiroj jet te lumter dhe te gjat ,ke stil,respekt,dhe fjalor te mir 100 per qind vetem ti qe fol nga kengtaret ,por me nje kusht dihet se je nga maedonija good byee ilove you
Posted by enkeleda halitaj

Posted over a year ago

je shum e mir...veq vazhdo
Posted by tunna

Posted over a year ago

je emirr je e embel por stil ma shum se daffy nuk kiiii
Posted by armendii

Posted over a year ago

je shumm e mir ama nuk ja kalon dafines dhe gentes
Posted by tina and zela

Posted over a year ago

je shumm e mir veq vazhdo
Posted by blinera veselaj

Posted over a year ago

RRush tkomm veqq ecc se mir je ka shkonn hehe tduhh ma e mira je :D:D

Post a Comment

Your Name:
Your Email:
This will not appear on the site
Message:


DISCLAIMER:
You are solely responsible for the comments and other content that you post. AllStarPics.Net accepts no responsibility whatsoever in connection with or arising from such content.

A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | A6 | A7 | A8 | A9 | A10 | A11 | A12 | A13 | A14 | A15 | A16 | A17 | A18 | A19 | A20 | A21 | A22 | A23 | A24 | A25 | A26 | A27 | A28 | A29 | A30 | A31 | A32 | A33 | A34 | A35 | A36 | A37 | A38 | A39 | A40 | A41 | A42 | A43 | A44 | A45 | A46 | A47 | A48 | A49 | A50 | A51 | A52 | A53 | A54 | A55 | A56

Latest Site Comments

Charlize Theron Pics

Posted by DOUGLAS J. KIRKHAM over a year ago

Who is the most searched actor and actress on your website?

Iman Pics

Posted by jay over a year ago

where can I buy pictures of IMAN?

Reba McEntire Pics

Posted by Barbara Westleintg over a year ago

I have a daughter-in-law who dearly loves you (as do I). I would to give he...

Miley Cyrus Pics

Posted by elvisdreamer over a year ago

you are so gorgeous. looked fabulous on the fallon show,inthe white dress, ...


Browse Movie GalleriesAltuna Sejdiu LinksDesktop | Mobile
This website is part of the FamousFix entertainment community. By continuing past this page, and by your continued use of this site, you agree to be bound by and abide by the Terms of Use. Loaded in 0.20 secs.
Terms of Use  |  Copyright  |  Privacy
Copyright 2006-2019, FamousFix